Замовити авто

SwiftTrans

Коротко про нас

Компанія SwiftTrans – це якісно нове рішення для організації швидких та безпечних вантажних перевезень. Завдяки багаторічному досвіду роботи та команді досвідчених експертів нам вдається вдало реалізовувати навіть найскладніші перевезення вантажів.

Основним завданням нашої компанії є надання високого рівня послуги грузового таксі в обслуговуванні кожного клієнта. Саме тому, ми пропонуємо для доставки грузів не тільки парк нових вантажівок, але й досвідчених водіїв, акуратних вантажників та професійних логістів, які допоможуть зробити переїзд максимально комфортним та швидким.

Основні переваги

  • Команда професіоналів
  • Власний автопарк нових вантажівок
  • Можливість перевезення всіх типів вантажів
  • Професійний супровід вантажу
  • Професійний монтаж-демонтаж меблів та сучасне пакування вантажів
  • Доступна цінова політика та гнучка система знижок

Чому клієнти обирають SwiftTrans для вантажних перевезень по Львову та Україні?

Послуги з доставки вантажу різних габаритів, вимагають використання профільних вантажних автомобілів. У нашому автопарку є автомобілі, які можуть перевозити вантажі від 1,5 - 10 тон. Також, ми можемо надати послуги вантажників, які без труднощів доставлять навіть габаритний вантаж від автотранспорту до місця призначення, на яке ви вкажете.

Якщо ви хвилюєтеся за цілісність вантажу, то можете розвіяти свої сумніви. Команія SwiftTrans надає послугу упакування вантажу. Все перевезення відбувається швидко та якісно. Для нас найголовніше, це позитивні емоції, які будуть сформовані після отриманих вами послуг.

icon